Vtipy z vysoké školy a vědecký humor

Zobrazení vtipu

Archimedes, Pascal a Newton hrají na schovávanou. Archimedes piká. Newton se rozhlédne a hbitě se schová do křoví. Pascal si vezme do ruky dva Objekty a vůbec se neschovává. Archimedes dopiká a rozhlíží se kolem sebe. Samozřejmě, že ihned vidí Pascala a volá: "Deset dvacet Pascal!" Pascal se ohradí: "Tak to teda ne! Pascal s objektama to jsou přece Delphi!"

Štítky: Počítače a informatika

Podobné:
Hrají v nebi na schovávanou Watt, Newton a Pascal. Watt stojí u pikoly. Pascal se utíká schovat, Newton kolem sebe nakreslí čtverec metr krát metr. Watt skončí, otočí se a povídá: "Deset dvacet Newton!" "Já nejsem Newton, já jsem Pascal!"

Štítky: Fyzika

V nebi se sejdou tři fyzikové: Newton, Pascal a Archimedes. I rozhodnou se zahrát si na schovávanou. Archimedes, jako služebně nejstarší, počítá u pikoly. Sotva začne, Pascal zmizí skryt ve vegetaci. Newton jen popojde, nakreslí na zem okolo sebe čtverec metr krát metr a čeká. Archimedes dopiká, otočí se a zvolá: "Deset dvacet Newton!" Newton však zakroutí hlavou a povídá: "Kdepak - Newton na metru čtverečním je Pascal!"

Štítky: Fyzika

Archimedes, Pascal a Newton hrají na schovávanou. Pascal piká. Newton se rozhlédne a hbitě se schová do křoví. Archimedes jde, jde a narazí na pole. Vedle pole je mez s hustou trávou, tak se tam schová. Pascal dopiká, jde rovnou k poli a najde v mezi Archimeda. Newton vyleze z křoví a usměje se: "Copak, Archimede, nevíš, že Pascal vždycky kontroluje meze polí?"

Štítky: Počítače a informatika