Vtipy z vysoké školy a vědecký humor

Zobrazení vtipu

To se takhle jednou potkala Ježibaba se Sněhurkou. Vzhledem k tomu, že pohádková říše už není, co to bývalo, a i dříve velmi vážené postavy se nyní musí ohánět, dávno zapomněly na staré nepřátelství a daly se do přátelského rozhovoru. Z toho vyplynulo, že se obě daly na studium. Koneckonců bez VŠ vzdělání dneska nikdo v moderním světě neobstojí. Sněhurka se rozhodla pro ekonomku a Ježibaba zvolila matfyz. "Tak co, Sněhurko, seš i na té ekonomce nejkrásnější?" ptala se zvědavě Ježibaba vzpomínajíc na dávný spor, který zavinilo kouzelné zrcadlo. "No, nejsem tam nejkrásnější, zato jsem tam ale nejchytřejší! A co ty, Ježibabo, seš na matfyzu nejchytřejší?" povídá Sněhurka. "Nejsem tam nejchytřejší, ale jsem tam nejkrásnější!"

Štítky: O matfyzácích

Podobné:
Baví se Sněhurka a Ježibaba, kam na vejšku. Tak Sněhurka: "Já půjdu na ekonomku. Tam nebudu nejhezčí, ale budu nejchytřejší!" "To já půjdu na matfyz", na to Ježibaba, "tam sice nebudu nejchytřejší, ale budu nejhezčí!"

Štítky: O matfyzácích

V letadle sedí vedle sebe černoška, Japonka a gorila. Dají se do řeči a zjistí, že všechny letí do Čech studovat VŠ. Protože si padnou do oka, domluví se, že se po roce sejdou a popovídají si o svém studiu. Po roce se skutečně setkají.
Japonka povídá: "Já jsem na té filozofii a moc mě to baví, akorát kluci, víte, asi se jim nelíbím, prostě si mě vůbec nevšímají."
Černoška se přidá: "Já jsem na tom stejně. Ten peďák mě baví, ale kluci si ze mě akorát dělají legraci."
Gorila se zamyslí a povídá: "Holky, já si nemůžu stěžovat, na matfyzu jsem nejhezčí."

Štítky: O matfyzácích

Kluk z Harvardu, holka z Oxfordu a gorila se rozhodnou, že půjdou na rok studovat do ČR, kluk na práva, holka na ekonomku a gorila na matfyz. Po roce se potkají a vyprávějí si své dojmy.
"No já se vrátím na Harvard, ty práva tady nic moc."
"Já asi taky půjdu zas do Oxfordu, ta ekonomka je šíleně lehká, nic se nenaučím."
"To já zůstanu, jsem nejhezčí holka v ročníku!"

Štítky: O matfyzácích